במהלך הראיונות נשים רבות דיברו על זמן הווסת, אם מטעמים דתיים או לאו, כתקופה בה אינן מקיימות יחסי מין. אך יש גם נשים שמרגישות אחרת לגבי זאת:

"סקס בזמן המחזור הוא על פי החוויות שלנו, התנסות משחררת, מרגיעה, מקבלת, אוהבת ומחרמנת. לא היה קל להשתחרר ולהרשות לעצמנו להרגיש כך. הדימום הזה נחשב ללכלוך, משהו שמסרבל אותנו, מדיף ריח רע ובאופן כללי, כדאי להתרחק מאזור הואגינה במשך היומיים עד שבוע של הדימום החודשי. איך כל הדברים הבעייתיים האלה התהפכו והפכו למשהו שלא רק לא מהווה בעיה אלא ממש מחרמן?

אחד הדברים המחרמנים, כמו תמיד, הוא במחשבה על זה. סקס בזמן מחזור זה ללכת נגד הזרם, מילולית. כל הדברים שאומרים לנו על הווסת וממנה בהשלכה על הגוף שלנו, שהוא מלוכלך מדי, מסריח מדי, שעיר מדי, לא חלק, לא מתוח, לא תמיד ברור, שלא ברור איך להפעיל אותנו, את הכוּס שלנו, את המערה המסתורית שלנו, כל הדברים האלה מתגלמים בתוך דם המחזור ולכן יש להתרחק ממנו עד כמה שניתן. ואם אנחנו פוצחות במרד ומכריזות "דווקא בזמן הווסת אני אגע בעצמי או אעשה סקס" ההנאה המובטחת קורצת מרחוק. תחושת העצמאות והחופש שמתלווה לזה היא עצומה, בעיקר מפני שנדמה שכל המוסכמות כל נשברו, אך המציאות רחוקה מכך".