אודותינו

בעמותת "נשים לגופן" שותפות נשים יהודיות ופלסטיניות בישראל, העוסקות ברפואה, במגדר ובשינוי חברתי, ומייצגות מגוון רחב של תרבויות, דתות, חברות וגילים. אנחנו שואפות לחברה ישראלית שכל הנשים תזכינה בה לשוויון זכויות והזדמנויות, תהינה מועצמות בתפיסתן את גופן, את מיניותן ואת בריאותן, ותהינה מודעות לזכויות הבריאות שלהן.


מטרתנו להוביל שינוי חברתי מעמיק בתפיסות בריאות הנשים בישראל באמצעות:

- יצירת ידע ואיסוף מידע על אודות נשים וגופן. הידע והמידע יופיעו בספרים ובאתר אינטרנט, בערבית ובעברית.
- מוצר הידע שאנחנו מייצרות כולל: מידע מקצועי בשפה ברורה ונגישה; ידע שנובע מראיונות עם נשים בישראל; שילוב בין רפואה קונבנציונאלית לרפואה משלימה; ועיסוק בסוגיות בריאות בהקשר של היבטים פוליטיים, היבטים כלכליים והיבטים אתיים ותרבותיים.
- סדנות ברחבי הארץ בעבור מגוון קבוצות באוכלוסייה, שמטרתן לשמוע מגוון קולות, ולהביא לשינוי מעמיק בתפיסת הבריאות, המיניות והגוף של נשים.

סדנאות

נשים לגופן מזמינה אתכן לסדנאות 'מדברות על הכל'. פגישות נשים מכל הצבעים, הגדלים והצורות כדי לשתף ולהשתתף, ללמוד וללמד. במפגשים אלו, אנו עוסקות במבחר תחומים הנוגעים לנשים, גופן מיניותן ובריאותן.

רכישת מנייה חברתית

הפכי גם את לבעלת מנייה חברתית בנשים לגופן. אנו מזמינות אותך לתמוך בפעילות נשים לגופן ע"י רכישת מנייה חברתית אשר תאפשר את קידום הפעילות למען בריאות נשים בישראל.

על האמנות באתר

אנו שמחות להציג בפניכן פן נוסף ומרתק של הספר והאתר "נשים לגופן", הפן החזותי. הכתיבה והעשייה של עמותת נשים לגופן עוסקות בסוגיות רבות הנוגעות לגוף, בריאות ומיניות של נשים בישראל, ולריבוי ולמגוון של קולות, דימויים וזהויות. האמניות והאמנים מצטרפות/ים למארג זה ומציעות ייצוגי גוף ומגדר מקומיים, ישראליים, התומכים ומשתלבים בתכנים מכיוון אחר.

המידע המופיע באתר נכתב על ידי חברות עמותת נשים לגופן, במטרה לקבץ את המידע הקיים בתחומי בריאות, רווחה ומיניות נשים ולהפוך אותו לנגיש וזמין. המידע המופיע באתר אינו משמש תחליף לייעוץ או טיפול רפואי.
זכויות יוצרים © 2015 נשים לגופן - כל הזכויות שמורות
התבנית "Video Elements" מאת: Press75.com