ספרה של לורן סנדלר, בת יחידה ואם לבת יחידה, על ילדים יחידים מבקש לנפץ את המיתוסים המקובלים: הם אינם אגואיסטים ובודדים, והם מצליחים בחיים יותר מאחרים. "אני רוצה להציג לאנשים את העובדות כדי שיהיה להם חופש לבחור", היא אומרת בראיון למוסף כלכליסט
![](https://www.wtb.org.il/wp-content/uploads/2013/10/לורן-סנדלר.jpg)
ספרה של לורן סנדלר, בת יחידה ואם לבת יחידה, על ילדים יחידים מבקש לנפץ את המיתוסים המקובלים: הם אינם אגואיסטים ובודדים, והם מצליחים בחיים יותר מאחרים. "אני רוצה להציג לאנשים את העובדות כדי שיהיה להם חופש לבחור", היא אומרת בראיון למוסף כלכליסט