מענה לימי מלחמה - מפגשי זום

מפגשי זום תומכים

אנחנו מזמינות אותך להשתתף במגוון מפגשי זום תומכים מטעם עמותת נשים לגופן. המפגשים יונחו על ידי מנחות מנוסות וותיקות בצוות 'נשים לגופן'. המפגשים יתקיימו במועדים שנפרסם ובהתאם לביקוש. אנחנו מזמינות אותך להירשם בקישור למפגשים שמעניינים אותך.

המפגשים הקרובים:

  • 09.11, יום חמישי. 18:00-19:30 - בבית?

בבית?

יחסים מורכבים במרחב הביתי המשתנה, תפקידים מתחלפים ואיפה אני בתוך כל זה? הצטרפי אלינו למפגש של נשים מארחות ומתארחות, בו נתמוך, נשתף ונמצא כוח וחוסן. המפגש יונחה על ידי מיכל אורן. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.

השעה כמעט חצות... ערה?

אם התשובה שלך היא כן אז בואי תהיי איתנו. מעגל נשים של לילה בזום. נדבר קצת עלינו, על ההתמודדות, על כוחה של אופטימיות ונאוורור את כל הרגשות שיש בנו. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.

סדנא לנשים אחרי לידה

התקופה שאחרי הלידה גדושה בשאלות ורגשות, על אחת כמה וכמה בימים קשים אלו. אנחנו מזמינות אתכן להתאסף ביחד למפגש בהנחיית רונה אסולין אורבך, מנחה מנוסה ומקצועית מצוות עמותת נשים לגופן. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.

לבד ביחד

אנחנו מזמינות אתכן למפגש זום המיועד לנשים ללא בני.בנות זוג, שמרגישות לבד ורוצות לפרוק, לדבר במרחב משותף. המפגש בהנחיית נטלי ברוך, מנחה מנוסה ומקצועית מצוות עמותת נשים לגופן. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.

סדנא לנשים בהריון

תקופת ההריון מטבעה מביאה התרגשות, שאלות ורגשות רבים. בימים אלו צצות שאלות ורגשות שלא הכרנו. אנחנו מזמינות אתכן להתאסף ביחד למפגש בהנחיית רונה אסולין אורבך, מנחה מנוסה ומקצועית מצוות עמותת נשים לגופן. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.

'מה שלומך אחות הבוקר?'

אישה צעירה, אמא לקטנים.ות, מוזמנת למפגש מחבק ועוטף בזום מטעם עמותת 'נשים לגופן' בו ניתן מקום לתחושות ולרגשות לאור התקופה, ניתן מקום לאחוות אחיות נשית ונקבל כלים לחוסן אישי דרך הגוף. המפגש בהנחיית אורלי שמחי, מנחה ותיקה ומנוסה בצוות נשים לגופן. המפגשים יתקיימו בקבוצה של עד 15 משתתפות.