סדנאות בהשפעת המלחמה

לאור ההשפעות המורכבות של המלחמה אנו מציעות מגוון סדנאות תהליכיות, המותאמות לצרכים של נשים ונערות בימים אלו. הסדנאות פותחו באופן מודולארי, המותאם לקהל היעד הספציפי, לגוף המזמין וכן לנושא המיקוד. הסדנאות ניתנות בשפות – עברית, ערבית, רוסית ואמהרית, ומועברות על ידי מנחות מיומנות ומנוסות, בעלות הכשרה מקיפה.

סדנאות לנערות וצעירות בהשפעת המלחמה

בעקבות המלחמה, האתגרים והצרכים השתנו ועלה הביקוש למידע אמין ומרחב בטוח לשיתוף בנושאים הנוגעים לגוף, בריאות נפשית ופיזית, מיניות ויחסים, השפעות הרשת ותחושת הביטחון האישי. אנו מציעות סדרות סדנאות שנבנו בהתאמה לצרכים הללו. נדבר על נושאים המהותיים בחיי נערות וצעירות, אך יש להן מעט ידע עליהם ומחסור בשיח כנה ומקצועי. נאפשר למשתתפות מרחב בטוח בו הן יוכלו לקבל מענה על שאלות, להבין מה נכון עבורן בתקופה זו, להרחיב את ארגז הכלים שלהן וללמוד אחת מהשניה ומהמנחות שלנו.

סדנאות לנשים בגילאי 60+ בהשפעת המלחמה

מרכז המומחיות 'גדולות בשנים' של עמותת נשים לגופן מתמחה בהעברת תכנים לשיפור בריאותן ורווחתן של נשים בגילאים 60+. נשים רבות בעשורים אלו חוות מתח, חרדה, בדידות, אי וודאות והשפעות על בריאותן בשל המלחמה. נשים המפונות מביתן עקב המלחמה מתמודדות עם אתגרים וקשיים ייחודיים. מטרת הסדנאות להעניק לנשים בגילאי 60+ מקום לקיים שיח שכמעט ואינו נשמע, בנושאים הנוגעים לבריאותן הנפשית, ליחסים ומיניות, ליחסים עם בני.ות משפחה, לממשקים עם המערכת הרפואית, להשפעות המלחמה על בריאות, רווחה, דימוי גוף ועוד. המשתתפות יוכלו לשתף באתגרים ובחוויות, לקבל מענה על שאלות, להרחיב את ארגז הכלים שלהן וללמוד אחת מהשניה ומהמנחות שלנו.

סדנאות לצוותים העוסקים בליווי נפגעים.ות ומפונים.ות

סדרות סדנאות לחיזוק צוותים המלווים ומטפלים באוכלוסיות שנפגעו באופן ישיר מהמלחמה. מטרתן להוות מקום לשיח, שיתוף ואוורור אתגרים ותחושות מורכבות. ניגע בהשפעות העבודה הטיפולית על חייהן האישיים והמקצועיים של המשתתפות. ניצור מרחב בטוח ואמפתי בו המשתתפות יכולות לשתף בקושי, לקבל מענה על שאלות, להרחיב את ארגז הכלים שלהן וללמוד אחת מהשניה ומהמנחות שלנו.

סדנאות לצוותים חינוכיים בהשפעת המלחמה

בסדנאות נעניק מידע וניתן כלים שיסייעו להתמודד ולעזור לנערות וצעירות בתקופה הנוכחית. האתגרים והצרכים השתנו והביקוש למידע אמין ומרחב בטוח לשתף בנושאים הנוגעים לגוף, בריאות נפשית ופיזית, מיניות ויחסים, השפעות הרשתות ותחושת הביטחון האישי הפך למשמעותי יותר מתמיד. הסדנאות הותאמו למצב ולצרכים החדשים והן מהוות מרחב לשיח, אישי ומקצועי, על סוגיות הקשורות לעולמות המורכבים והחשובים של גוף, מיניות ובריאות בימים אלה.