מאמרים ופרסומים של מרכז המומחיות

מרכז המומחיות של נערות לגופן מפרסם מאמרים, סרטונים וכתבות אודות גוף בריאות ומיניות בריאה של נערות, מידע שאנו כותבות עורכות ומכינות וכן מידע וקישורים לידע רלוונטי וחשוב של של עמיתים/ות בתחום. 

1. פרק של דנה וינברג וטל תמיר "נערות לגופן, תובנות מעבודה עם נערות על גוף בריאות ומיניות" פורסם  2017 בספר "נערות וגופן: מדברות, נוכחות, נסתרות" בהוצאת הספרים האקדמית מאגנס, האוניברסיטה העברית. לרכישת הספר לחצו כאן

עטיפת הספר נערות וגופן

2. בחודש יולי 2015 ראה אור בטאון כפול של עמותת "אפשר" מספר 25-26. הבטאון עוסק הפעם בנושא "בני נוער בחברה מרובת תרבויות, אתגרים בחינוך ובטיפול" והוא מיועד לקהילת העובדים/ות הסוציאליים בישראל ולעוסקים בחינוך וטיפול. המאמר שלנו נקרא "נערות לגופן, גוף, בריאות ומיניות במבט רב תרבותי, רשמים מתוך עבודה עם נערות במצבי סיכון ועם צוותים חינוכיים וטיפוליים". את המאמר כתבו דנה וינברג וטל תמיר.  להורדת בטאון  אפשר 25–26- בני נוער בחברה מרובת תרבויות

3. לרגל יום האישה 2016 פרסמו טל תמיר ודנה וינברג, מאמר באתר שיחה מקומית בנושא חשיבות ההשקעה החינוכית והלאומית בחינוך למיניות בריאה של נערות "בואו נדבר על מיניות נשית בכיף"

4. לקריאת המאמר איך לדבר עם ילדות וילדים על מיניות בריאה לחצו כאן.

5. לצפייה בסרטון קולות מהשטח- נשים ונערות מה הן אומרות , עמותת נשים לגופן

6. לצפייה בסרטון דימוי גוף השינוי מתחיל בנו שצולם עבור הורים, נשות ואנשי מקצוע בתחום החינוכי והטיפולי, במסגרת קמפוס אשלים.

7. לצפייה בסרטון לבוא בטוב- שיחה פתוחה על מיניות בריאה שצולם עבור הורים, נשות ואנשי מקצוע בתחום החינוכי והטיפולי, במסגרת קמפוס אשלים.

8. לצפייה בסרטון 100 שנים של מכנסיים קצרים שהופק ע"י מרכז המומחיות של נערות לגופן במסגרת השיח על הגעתן של נערות במכנסיים קצרים לבית ספר.

9. לצפייה בסרטון המסע המופלא בגופינו המיועד לנערות צעירות בגיל קבלת הוסת הראשונה

10. לקריאת המאמר תרופת הפלא פעילות גופנית

 

11. לקריאת המאמר להתחיל בפעילות גופנית ולהתמיד

 

שחף ירון, צילום

שחף ירון, צילום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>