סדנאות לאימהות

אודות הסדנאותkaftor kesher2

 

אמהות מרגישות לעיתים שההורות שלנו היום היא אחרת – קשובה, נאורה,  פתוחה..

ובכל זאת מתלבטות ולא אחת מתקשות לדבר עם הבנות והבנים שלנו על גוף בריאות ומיניות

תמונות כיסאות אמהות למתבגרות

אנו מזמינות אתכן להתלבט יחד, לחשוב, ללמוד, לשתף ולהקשיב – כל אחת תמצא ותעצב את דרכה. עמותת נשים לגופן מציעה סדנאות חווייתיות המועברות ע"י מנחות קבוצות מקצועיות ומלוות בחלוקת חומרים כתובים. אנו מתמחות בקידום חיים בריאים יותר לנשים ולנערות, באמתחתנו ידע מצטבר משנים של ניסיון עם אלפי נשים ונערות ברחבי הארץ.

אנו מציעות מספר סוגי סדרות לאמהות :

  • סדרה לאמהות לבנות מצווה ולמתבגרות העוסקת בנושאים:  פיתוח זהות אישית, מגדרית ומינית; בניית דימוי גוף בריא, העיסוק באוכל בגיל ההתבגרות;  מה ייחודי בבריאות נערות? אנטומיה ומחזור של מתבגרות – איך לדבר איתן על זה?; יחסים עם אמהות, עם חברות ועם בנים; מיניות בגיל הנעורים ועוד…
  • סדרות לאמהות בנושא בריאותן ובריאות ילדיהן כדוגמת הסדנאות שאנו מקיימות ברחבי הארץ בשיתוף עם הקרן למניעת הזנחה של ביטוח לאומי.
  • סדנאות העוסקות במגוון סוגיות מושתקות של אמהות: הבחירה בהורות, מספר הילדים הרצוי לי והמצוי .. דכאון אחרי לידה, זוגיות ואמהות, אתגרים באמהות, מיתוס האם המושלמת ועוד..

טל שוחט, צילום

להזמנת סדנאות 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>